niedziela, 6 maja 2018

Niedziela z hafciarskim alfabetem K


kanwa - o swoich ulubionych tkaninach już pisałam (Aida 16ct i gęściejsza), ale od jakiegoś czasu pokochałam kanwę plastikową.Obecnie haftuję bombki, ale są już i ślimaczki i ... (tu nic nie powiem, bo to tajemnica)


kontury - nie lubię ich robić (szczególnie jak haftuję jakieś maleństwo na gęstej kanwie), ale lubię ten efekt na koniec. Przy filiżankach dyskutowałyśmy z dziewczynami na FB - robić, czy nie (w oryginale nie było). Zrobiłam i jestem zadowolona. Na ścianie wyglądają świetnie.
i jeszcze jedne kontury (projekt Moniki) - same kontury :)

kartki - tych popełniłam niewiele. Moim drugim hobby jest kartkowanie (cardmaking), więc kartek u mnie dużo, ale papierowych.

kuchenne - jak się właśnie okazało, to najwięcej moich haftów wisi właśnie w kuchni :) i to nie tylko mojej, ale też w kuchni mojej Bratowej
na przykład moja ukochana porcelanka - wisi u Niej w kuchni

kawa - kawę uwielbiam, więc i kawa na moich ścianach wisikoty - u mnie, niekociary, na tamborku jakoś często bywają :)

kwiaty - mój ulubiony temat. Wyhaftowałam sporo różnych kwiatów, niektóre już pokazywałam, niektóre jeszcze się pojawią, ale kilka z nich
 A teraz podlinkować się u HANI 
Miłego wieczoru życzę :)

4 komentarze:

  1. całe mnóstwo fantastycznych skojarzeń masz z tą literką. A ja zakochałam sie w tym ślimaczku, już ich kilka wyhaftowałam, kilka czeka na swoją kolej, ale takiego z łyżwami widzę po raz pierwszy, jest przeuroczy. No i aż mnie ciekawośc zżera na jaki wpadłaś pomysł haftu 3d? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne prace, super skojarzenia. Z przyjemnością pobyłam u Ciebie i podoba mi się, to co robisz.

    OdpowiedzUsuń
  3. oj... ten ślimaczek skradł moje serce

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za zostawiony komentarz. Anja